Цистит та його лікування

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Цистит є захворюванням, у якому відзначається запальний процес слизової оболонки сечового міхура. Недуга частіше вражає жінок. Серед них десять відсотків страждає на хронічну форму циститу, а зумовлено це особливостями жіночої фізіології. Короткий і широкий сечівник – той фактор, який стає причиною оперативного потрапляння в сечовий міхур інфекцій – основних причин захворювання.

Дискомфорт, завданий циститом, значно знижує якість життя. Тому хвороба потребує невідкладного кваліфікованого лікування. Лікар вищої категорії та кандидат медичних наук Віктор Вікторович Когут допоможе у рятуванні від цього захворювання. Він підбере той варіант лікування, який потрібний саме для вас. Сучасні методи терапії стануть запорукою якнайшвидшого одужання та стабілізації стану сечового міхура.

У діагностиці та терапії циститу застосовуються такі методи, як:

  • відеоцистоскопія;
  • вакцинація;
  • Нові лазерні методики.

Відеоцистоскопія є відеоендоскопічним дослідженням, що проводиться за допомогою довгої трубки, оснащеної відеокамерою і джерелом світла. Цистоскоп показує, в якому стані знаходяться сечовий міхур та сечівник. Додаткове обладнання виводить зображення на екран монітора, завдяки чому лікар може бачити стан досліджуваних органів. Це дозволяє призначити саме ті терапевтичні заходи, які необхідні кожному разі.

Якщо цистит не вилікувати вчасно, це може стати причиною пієлонефриту, зміни тканин сечового міхура та інших негативних наслідків. Тому дуже важливо вчасно звернутися до кваліфікованого лікаря, який допоможе перемогти хворобу.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.