Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Пілінг є процесом відлущування верхнього ороговілого шкірного шару, в результаті чого видаляються омертвілі клітини, відбувається оновлення шкіри. Таким чином, її зовнішній вигляд покращується. При хімічному типі пілінгу відлущування здійснюється за допомогою різних кислот, таких як:

  • гліколева;
  • молочна;
  • мигдальна;
  • саліцилова.

Пілінг із застосуванням фруктових кислот – це процедура, відома ще у Стародавньому Єгипті та Греції. Тоді місцеві жителі застосовували соки фруктів та ягід для омолодження своєї шкіри. Серед них особливе місце займали сік цукрової тростинки, винний осад та кисле молоко.

На даний момент пілінги фруктовими кислотами, або альфа-гідрокислотами, є найпопулярнішими видами такої процедури. Вони поєднують у собі безпеку та прийнятну вартість, а також високу ефективність.

У нашому центрі використовуються тільки найновіші засоби, що зарекомендували себе, перевагою яких є позитивний вплив на шкірні покриви, що дає колосальний ефект. Ми використовуємо всі перелічені види пілінгу.

Мигдальний є найбільш щадним, тому його можна використовувати навіть для найчутливішої шкіри. Він високоефективний для проблемних ділянок. Гліколевий вигляд – найпоширеніший серед наших клієнтів. Його можна використовувати для вирішення різних проблем. Особливо ефективним він є як корекція вікових змін та профілактики старіння. Пілінг молочними кислотами показує відмінний зволожуючий ефект, тому він найбільше підходить для сухої та млявої шкіри.

 
  Зазначимо, що всі процедури в нашому центрі здійснюються висококваліфікованими професіоналами з великим досвідом роботи у сфері естетичної косметології.
Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.