Поліп ендометрію

Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Поліп ендометрію – це утворення, яке формується всередині матки через активне зростання клітин ендометрію. Хвороба може виникнути у будь-якому віці, але найчастіше вона поширюється на жінок старше 35 років.

Недуга немає яскраво виражених симптомів – його можна виявити при плановому проведенні ультразвукової діагностики чи під час обстеження, що з безпліддям. У деяких випадках хвороба дається взнаки у вигляді рясних менструацій або кровотеч у середині циклу.

Гінекологічний огляд дасть результат лише тоді, коли частина освіти перебуває поза порожнини матки – практично це явище зустрічається дуже рідко. При традиційному УЗД поліп ендометрію може проглядатись недостатньо чітко, у таких випадках залишається проводити гістеросонографію, яка передбачає використання стерильного фізіологічного розчину. Дана речовина вводиться в порожнину матки за допомогою катетера, у результаті фахівець отримує чітку картину.

Після цього лікарем може бути призначена аспіраційна біопсія ендометрію - вона дозволяє визначити точний стан матки. Технологія передбачає занурення гнучкого пластикового циліндра, який під тиском втягує тканину ендометрію. Отриманий фрагмент передається до лабораторії, де проводиться його дослідження. Вже за тиждень лікарю стають відомі результати, що дозволяють визначитися з подальшою стратегією лікування.

Аспіраційна біопсія ендометрію має такі переваги: ​​

  • відсутність больових відчуттів та травм;
  • амбулаторне обстеження;
  • отримання всієї необхідної інформації;
  • ймовірність інфекції зводиться нанівець;
  • збереження працездатності жінки після закінчення процедури

Цей тип обстеження має лише два протипоказання: вагітність та наявність запалень у ділянці сечостатевої системи.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.