Кров у сечі: причини та лікування захворювань

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Загальновідомим є той факт, що сеча здорової людини не повинна утримувати у своєму складі кров. Тому поява такого тривожного симптому є приводом для того, щоб негайно звернутися до кваліфікованого фахівця-уролога, який докладе всіх необхідних зусиль, щоб усунути проблему. Професіонал вищої категорії Віктор Вікторович Когут призначить лабораторну діагностику, яка дозволить виявити проблему, а також підібрати необхідні терапевтичні заходи для її усунення.

Виявивши у своїй сечі кров, не відтягуйте із зверненням до фахівця, оскільки це може бути свідченням таких проблем, як:

  • запалення в сечовивідних шляхах та статевих органах;
  • онкохвороби;
  • камені в нирках;
  • наслідки травм;
  • гломерулонефрит.

Якщо у пацієнта є запалення нирок або інших органів, що належать до сечовивідної системи, цей процес призводить до того, що в сечі збирається велика кількість еритроцитів. Рівень лейкоцитів є додатковим чинником, яким можна визначити згадану хворобу. У разі сечокам'яного захворювання сеча може мати не лише легкий рожевий відтінок, а й червоний колір. Незалежно від складності конкретного клінічного випадку, про сечокам'яну хворобу може свідчити ниркова колька, яка є додатковим симптомом.

Кров у сечі внаслідок онкології виникає через те, що стінка судини пошкоджується пухлиною. Враховуючи серйозний спектр потенційних хвороб, які можуть бути при крові у сечі, якісна лабораторна діагностика має бути проведена невідкладно. Зверніться до фахівця – захистіть власне здоров'я від небезпечних хвороб!
Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.