Марсупіалізація бартолінової залози

Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Бартолініт або запалення бартолінової залози – одне з найпоширеніших захворювань у жінок віком 20-35 років. Бартолінові залози розташовуються по обидва боки входу в піхву. За відсутності своєчасного лікування це захворювання може перерости у запалення тазових органів.

Виробляють дві форми бартолініту: хронічна та гостра. При гострій формі пухлина великого розміру вона може відчуватися при сидінні та ходьбі, навколо пухлини є хворобливі почервоніння, постійне підвищення температури. Хронічний бартолініт характеризується наявністю невеликої пухлини, як правило, болю та температури немає.

Діагноз встановлюється за допомогою клінічних симптомів та огляду гінеколога. В окремих випадках необхідний бартологічний посів секрету бартолінової залози.

Якщо захворювання виявлено на початковому етапі, пацієнтці потрібне спостереження, відповідна терапія, іноді потрібно пройти курс лікування антибіотиками. При гострій формі бартолініту потрібне хірургічне втручання: абсцес або марсупіалізація.

При хронічному запаленні виробляється марсупіалізація: робиться надріз у ураженій бартолінової залозі з подальшим розширенням отвору в ній. Далі відбувається розкриття бартолінових проток і вивертається слизова оболонка в місці найбільш вираженої флуактації. Потім слизова оболонка підшивається до слизової оболонки.

Основною причиною бартолініту є наявність бактеріальної інфекції. Через інфекцію відбувається набряк та закупорювання усть проток, внаслідок чого настає накопичення секреції в залозі, можливо також накопичення гною – гнійна кіста. Для запобігання цьому захворюванню необхідно: користуватися презервативами, використовувати натуральну білизну, дотримуватися інтимної гігієни.  

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.