Фіброміома матки

Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Фіброміома матки є доброякісною пухлиною – це найпоширеніша ракова хвороба в гінекології. У групі ризику знаходяться жінки старше 35 років (у більшості з них освіта постає перед клімаксом). Лікарі досі сперечаються з причин розвитку захворювання, але найбільше дивує той факт, що недуга практично не має симптомів. Тому в багатьох випадках фіброміома виявляється в ході планового обстеження.

Найбільший обсяг інформації про стан матки дає ультразвукове дослідження. За допомогою УЗД фахівці визначають форму, структуру, розміри та місце знаходження пухлини. Щоб отримати детальну інформацію про вузли, фахівці застосовують трансвагінальний та трансабдомінальний датчики. За ефективністю такий тип УЗД поступається лише лапароскопії, яка коштує на порядок дорожче.

Маючи у розпорядженні докладну інформацію, лікар складає план лікування. Мінімальний діаметр освіти, який було знайдено за допомогою ультразвукової діагностики за всю історію досліджень, становить 8 мм.

Для уточнення даних про стан матки фахівцем може бути призначена аспіраційна біопсія ендометрію. Основну роль у проведенні цієї процедури грає пайпель - це спеціальний пластмасовий циліндр з невеликим діаметром, який вводиться в порожнину матки. З різних областей статевого органу пристрій черпає тканини ендометрію, які вирушають на дослідження. Принцип проведення цієї діагностики дуже схожий на забір ліків шприцем.

Дата призначення аспіраційної біопсії ендометрію залежить від менструального циклу. Процедура ідеальна тим, що є інформативною, а також не викликає болю та не завдає травм. У день здійснення дослідження пацієнтка може виходити працювати.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.