Кіста нирки: спостереження та лікування

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Кіста нирки відноситься до поширених урологічних хвороб. Вона являє собою порожнинне утворення, яке оточує капсула, що складається із сполучної тканини. Усередині патологічного новоутворення знаходиться рідина. У цієї хвороби немає статевої специфікації, тому що вона зустрічається у чоловіків і жінок приблизно в рівному відсотковому співвідношенні. Дані з медичної практики свідчать про те, що найчастіше захворювання проявляється у людей, які переступили сорокарічний рубіж. Тому згаданій віковій групі слід проходити періодичне обстеження у кваліфікованого уролога. Віктор Вікторович Когут, який є кандидатом медичних наук – це спеціаліст вищої категорії. При кисті нирки він забезпечить належний рівень спостереження та лікування.

Високоякісна апаратура для УЗД дозволить визначити індивідуальні особливості клінічної картини та підібрати правильні лікарські заходи.

Лапароскопічне лікування підходить у тих випадках, коли кіста має відносно великий діаметр. Крім цього, воно актуальне при рецидивах захворювання після склеротерапії або аспірації. Ця лікувальна методика може використовуватися тільки в умовах стаціонару. Як і будь-який операційний метод, лапароскопія передбачає серйозні додаткові обстеження пацієнта. Крім цього, у нас застосовуються методи малоінвазивного ендоскопічного лікування кіст. Незважаючи на те, що використовуватись ця методика почала порівняно недавно (з появою спеціального ендоскопічного обладнання), вона показала високу ефективність.

Аналізуючи індивідуальні особливості перебігу хвороби, фахівець підбере необхідне лікування, яке швидко позбавить вас недуги.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.