Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Себорея - шкірне захворювання запального характеру, викликане умовно-патогенним грибком, що активно розмножується. У розвитку хвороби можуть брати участь стрептококи, стафілококи та ін. Флора. Цей дерматит пов'язаний із зміною якості та кількості шкірного сала.

Причини

Причинами масивного розмноження грибка можуть бути:

  • зниження імунітету;
  • гормональні порушення;
  • патологія органів травлення;
  • стрес;
  • нераціональне харчування;
  • тривала медикаментозна терапія.

Не виключається спадкова схильність до хвороби.

Симптоми

Захворювання проявляється червоною висипкою, лущенням, свербінням, появою лупи. Ці зміни локалізуються в місцях з великою кількістю сальних залоз: на обличчі, грудях, голові.

Виділяють жирну і суху форму себореї.  Для жирної характерні вугри, жирний блиск шкіри та волосся, випадання волосся. Суха себорея відрізняється значним зниженням виділення шкірного сала, у своїй з'являються вугри (комедони), лупа. Можуть бути змішані форми. При інфікуванні лусочки набувають брудно-жовтого кольору, з'являються гнійнички.

Діагностика

Типова себорея складності для діагностики не становить. Але вона може поєднуватись з іншими дерматозами. У цих випадках проводять дерматоскопію (огляд шкіри за допомогою спеціального приладу), діагностику лампою Вуда.

Лікування

У клініці точно встановлять діагноз і проведуть комплексне лікування себореї: порекомендують спеціальну дієту, лікувальні шампуні, призначать протигрибкові препарати. Широко використовуються фізіопроцедури: фототерапія, дарсонвалізація, кріомасаж.

Фототерапія прискорює обмінні процеси, має протизапальну дію.

Кріомасаж (лікування холодом) зміцнює судини, покращує мікроциркуляцію, знімає подразнення шкіри.

Струми Д'Арсонваль підсушують шкіру, прискорюють відходження лусочок, надають заспокійливу дію.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.