Камені у нирках: сучасні методики видалення

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Ниркові камені є дуже поширеним захворюванням, яке проявляється тупими болями в попереку при швидкій ходьбі, бігу, їзді в транспорті. Конкременти дуже дрібного розміру можуть виходити разом із сечею, проте великі вимагають спеціального лікування. Віктор Вікторович Когут – це професіонал вищої категорії, який кваліфіковано допоможе у лікуванні ниркового каміння.

Для того щоб виявити особливості індивідуального перебігу хвороби, використовуються сучасні методи. Одним із них є фіброскопія. Вона здійснюється за допомогою апарату, призначеного для візуального дослідження органів. А ним пучком світловодів замінено систему лінз. В результаті цього дослідження вдається отримати зображення високої якості, яке докладно покаже розміри каменів та їхнє розташування.

Видалення конкрементів здійснюється за допомогою черезшкірної нефролітолапаксії (PCNL), яка проводиться завдяки сучасному дуже тонкому ендоскопу. Технологія, закладена в роботу приладу та його промивну систему, робить цей апарат одним із найбільш щадних ендоскопів, які використовуються в урологічному напрямі медицини.

Будь-якому пацієнтові, який звернувся з камінням у нирках, буде надано нетравматичне, малоінвазивне лікування, яке позбавить цього діагнозу. Використовувані методики завдяки потужному сучасному ендоскопічному обладнанню не тільки полегшують саме лікування, але й сприяють прискоренню регенеративного процесу. Такий вплив є більш ефективним та безпечним, ніж традиційні операції. З урахуванням розміру вашого каміння в нирках, буде підібрано оптимальне лікування, яке дозволить забути про недугу, не стикаючись з її хворобливою симптоматикою.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.