Непрохідність маткових труб

Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Непрохідність маткових труб часто є причиною жіночої безплідності. Нині захворювання трапляється дедалі частіше через поширення статевих інфекцій. У діагностиці та лікуванні непрохідність маткових труб вважається одним із найскладніших випадків.

Основна причина непрохідності труб – це запальний процес, який може виникнути за наявності захворювань, що передаються статевим шляхом або ускладнень після аборту. Таким чином, у порожнині малого таза або у просвіті маткової труби утворюються спайки – плівочки, що утворилися із сполучної тканини, які закривають просвіт труби.

Необхідно звернути увагу на деякі причини-фактори, які можуть призвести до спайок маткових труб, а саме: механічні дії (хірургічне втручання); тривалий запальний процес; захворювання, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, гонорея та інші хвороби); ендометріоз як фактор подразнення очеревини кров'ю

Що входить у процес лікування?

Жінка тривалий час може не відчувати наявність недуги, оскільки непрохідність маткових труб не поводиться. Тому найчастіше лікар діагностує це захворювання, коли пацієнтка звертається за медичною допомогою у разі безпліддя. Обстеження здійснюється за допомогою таких основних методів діагностики, як лапароскопія, гістеросальпінгографія та ехогістеросальпінгографія. Оптимальний вид лікування (консервативне чи оперативне втручання) підбирає лікар після постановки точного діагнозу і з урахуванням індивідуальних характеристик. В даний час операція виконується шляхом лапароскопії.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.