Удаление атером, удаление папиллом (папиллома удаление Киев)

Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Різновиди доброякісних пухлин (папіломи, атероми) – досить поширена патологія, яка може становити не лише косметологічний дефект, а й загрозу здоров'ю пацієнта (при переродженні утворення злоякісної пухлини).

Причини виникнення

Папілома - освіта на шкірі розміром 1-8 мм, основною причиною появи вірусу. Зараження людини вірусом може статися контактно-побутовим та статевим шляхом. Сприяти інфікуванню може збій в імунній системі, стресова ситуація, гормональні порушення.

Атеромою називають кісту сальної залози, що виникає при закупорці її протоки.

Клінічні прояви

Папіломи мають вигляд рожевої або коричневої освіти, можуть розташовуватися в будь-яких частинах тіла на шкірі та слизових оболонках. Бувають поодинокі та множинні папіломи. Зростають вони зазвичай повільно, але може спостерігатися і швидке зростання. При травматизації можуть запалюватись.

Атероми найчастіше з'являються на ділянках зі зростанням волосся. Переважною локалізацією є шкіра голови, підборіддя, спини, пахвинної ділянки.  

Видаляють папіломи та атероми з метою попередження їх переродження та травматизації або за естетичними показаннями. Особливо не слід відкладати візит до фахівця при швидкому розростанні папілом.

Видалення може бути відстроченим при гострій інфекції (або загостренні хронічного захворювання), вагітності.

Існують такі методи лікування:

  • діатермокоагуляція (термоприпікання);
  • кріохірургія (застосування рідкого азоту);
  • хірургічне видалення (скальпелем під місцевим знеболенням);
  • лазерне видалення (за допомогою лазерного променя);
  • радіохвильова хірургія.

Радіохірургія визнана найбільш ефективним та безпечним методом лікування. Видалення атероми або папіломи проводиться за допомогою радіоножу (високочастотних радіохвиль) проводиться безболісно і швидко, вирізана тканина відправляється на гістологічне дослідження.

Більше того, після видалення пухлини радіохірургічним способом немає ускладнень, не залишається рубців, у 80% не розвивається рецидив.

Видалення папілом (папілома видалення Київ) методом діатермокоагуляції та радіохірургічним методом проводять у клініці. Видалення атером хірургічним способом проводить хірург в амбулаторних умовах.

  У клініці в Києві видалення папілом виконують кваліфіковані лікарі:< span style="color: #ffffff;">Глушенкова Олена Володимирівна, Андрійчук Василь Богданович.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.