Пієлонефрит: діагностика та терапія

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Пієлонефрит - це ураження нирок неспецифічного характеру, причиною якого можуть бути різні типи бактерій. Захворювання має інфекційний характер. Як свідчить медична практика, переважна кількість пацієнтів, які звертаються до урологів, страждають на пієлонефрит. Віктор Вікторович Когут, який є спеціалістом вищої категорії та має ступінь кандидата наук, кваліфіковано проконсультує хворого з пієлонефритом, призначить йому необхідну діагностику та лікування.

Захворювання зазвичай характеризується настільки яскраво вираженою симптоматикою, що у його діагностиці немає проблем. Проте справжній професіонал не зводитиме свою гіпотезу в ранг діагнозу і призначить необхідні діагностичні заходи – як лабораторні, такт та УЗД. Лабораторне дослідження спрямоване на те, щоб виявити рівень білка та наявність бактерій у сечі. Спеціальний бактеріологічний посів визначає, який саме збудник спричинив недугу. УЗД-дослідження здатне виявити збільшення розмірів однієї з нирок та інші структурні ознаки, що свідчать про хворобу.

Лікування пієлонефриту залежить від його форми. Сучасній науці відомо безліч класифікацій хвороби, проте найпоширеніша з них ґрунтується на критерії прохідності сечовивідних шляхів. За цією ознакою пієлонефрит буває обструктивним та необструктивним. Будь-яку з цих форм захворювання (а також хронічну) можна ефективно вилікувати в нашій клініці. Діяльність терапії пов'язана з тим, що вона здійснюється в кілька етапів:

  • придушення запального процесу;
  • патогенетичне лікування;
  • протирецидивна терапія.

Сучасні лікувальні методики дозволять вам забути про таке захворювання, як пієлонефрит!

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.