Гормональні порушення

Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Гормональний збій у жінок проявляється через порушення менструального циклу. Вони можуть виникати внаслідок різних захворювань, стресів, змін кліматичних умов, а також у ході вікових перебудов організму. Джерелом проблем може бути неправильне застосування гормональних контрацептивів, аборт та відсутність статевого життя (властиво дорослим пацієнткам).

Якщо у вас спостерігається швидка втома, постійна сонливість або ви не можете отримати оргазм під час статевого акту, звертайтеся до лікаря, який випише направлення на ультразвукове обстеження. Спочатку пацієнтці знадобиться пройти УЗД органів малого тазу, який дозволить дізнатися інформацію про стан матки та яєчників. Можливо, в організмі присутні гнійники та кісти, які викликали вищезгадані симптоми. Підтвердити чи спростувати дані діагнози допоможе УЗД органів малого тазу.

Для отримання чіткої картини лікар призначить аналіз гормонів крові. З їхньою допомогою він дізнається рівень гестагенів та естрогенів. Щоб зробити висновок, фахівцю може знадобитися інформація про гормони надниркових залоз та щитовидної залози. Якісну лабораторну діагностику можна провести у таких центрах як Діла, МТМ та Оптима.

Ще одним поширеним методом є аспіраційна біопсія ендометрію. Вона проводиться у випадках, коли вищеописані методи дали точної інформації про характер хвороби. У ході обстеження в матку занурюється невеликий пластиковий циліндр, який захоплює в різних областях тканину ендометрію. Процедура займає не більше хвилини і не викликає болючих відчуттів. Вона може проводитися як у амбулаторії, так і під наркозом. За показником ефективності аспіраційна біопсія ендометрію перевищує діагностичне вишкрібання, яке може призвести до травм.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.