Удаление папиллом Киев (папилломы лечение), удаление кондилом Киев

Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Папіломи – це утворення на шкірі м'якої консистенції рожевого чи тілесного кольору. Поява папілом провокує папіломовірус людини. Цій інфекції схильні люди з хронічними захворюваннями внутрішніх органів або зі зниженим імунітетом.

Кондиломи – обмежені доброякісні утворення у вигляді сосочка на тонкій ніжці. Виникають вони на ділянках тіла, що часто травмуються: у пахвових областях, куточках рота, статевих органах, шкірних складках. Якщо область кондилом запалюється, процес переходить на здорові тканини.

Видалення папілом: існує кілька методів видалення папілом (папілома лікування Київ) та кондилом.  

У нашій клініці представлені найсучасніші види таких послуг як видалення папілом та видалення кондилом, це:

  • кріовидалення (папіломи лікування) з використанням сучасного кріодеструктора CryoPro (Данія) або короткочасний вплив на папілому дуже низьких температур (-196 °C). Тканина, що видаляється, руйнується завдяки миттєвому заморожуванню.
  • діатермокоагуляція – це видалення папілом за допомогою припікання високочастотним струмом
  • радіохвильове видалення також є популярним методом папіломи лікування. Процедура проводиться спеціальним радіоножем, за допомогою якого відрізається пошкоджена ділянка тканини. За допомогою подібного методу видалення папіломи проводиться безболісно і швидко, при цьому виключається повторний розвиток кондиломи.
  • хімічне або медикаментозне видалення папілом (папілом лікування) - найпростіший спосіб боротьби з цими неприємними новоутвореннями, що призводить до їх відмирання. Після проведення процедури в області папіломи формується скоринка, яка сходить за кілька днів після процедури папіломи лікування.

  В клиніці видалення виконують кваліфіковані лікарі : Глушенкова Олена Володимирівна, Батина Володимир Петрович.

 Вартість процедури видалення папілом залежить від локалізації, кількості та розмірів утворень, методу видалення. 
Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.