Лазерне видалення поліпа уретри

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Поліп є доброякісним утворенням, яке знаходиться на слизовій оболонці сечівника. Першим симптомом присутності хвороби є дискомфорт під час сечовипускання (у чоловіків сеча може розбризкуватися). Оскільки на початкових стадіях розвитку недуга не дається взнаки, лікування проводиться тільки хірургічним шляхом.

Першим етапом є діагностика, що проводиться за допомогою ендоскопічного обладнання. Вбудована камера дозволяє визначити точне місце знаходження поліпа та його розміри – ця інформація знадобиться фахівцю під час використання лазера. Перевага такого пристрою полягає в тому, що воно дозволяє видалити освіти у важкодоступних місцях, а також не залишає після себе слідів (за винятком післяопераційних набряків).

Реабілітаційний період триває трохи більше тижня. Протягом цього часу загоюватиметься рана, відповідно, сходити в туалет природним чином хворий не зможе. Для забезпечення нормального сечовипускання в уретру вводиться катетер (видаляється через 7 днів). Щоб уникнути ускладнень, фахівець прописує антибіотики, список яких визначається залежно від стану пацієнта.

За два тижні після операції пацієнт проходить контрольний огляд. На той час у лікаря з'являються результати гістологічного дослідження посіченої тканини, які допомагають дати правильні рекомендації.

При виявленні поліпа пацієнт проходить дослідження щодо присутності хвороб, отриманих статевим шляхом.

Не можна виключати рецидив, тому необхідно ходити до лікаря мінімум раз на півроку. Якщо діагноз буде встановлено на ранній стадії розвитку, усунути хворобу можна медикаментозним методом.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.