Хронічний простатит та його лікування

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Під простатитом у медицині позначається захворювання передміхурової залози. У багатьох пацієнтів недуга має хронічний характер. При цьому температура тіла часто підвищується до 37 градусів, зрідка виникає біль у промежині та дискомфорт при походах до туалету. Загалом пацієнт почувається неважливо, що негативно позначається на його настрої та працездатності. При виникненні перерахованих симптомів необхідно звертатися до лікаря, оскільки хронічна недуга може призвести до запалення яєчок, а згодом і безпліддя.

У клініці фахівець робить огляд пацієнта та проводить діагностику пальцевим методом з метою отримання секрету простати. Альтернативою ручному методу є трансректальне звукове дослідження, яке не викликає болю. Лікування передує аналіз сечі у лабораторії для визначення показників чутливості флори до антибіотиків. Ця інформація дозволяє лікареві правильно призначити курс медикаментів.

Прийом ліків супроводжується масажем простати. Його функція полягає у видаленні запального секрету, який виходить назовні через сечівник. Також процедура сприяє покращенню кровопостачання та взаємодії організму з препаратами.

Масаж може виконуватися за допомогою сучасних технологій. Існують такі методи фізіотерапії:

  • ультразвукові хвилі;
  • електромагнітне коливання;
  • лазерний вплив.

Якщо реалізація жодного з наведених методів не є можливою, то антибіотики вводяться за допомогою клізми.

Щоб наступного разу не довелося проходити курс лікування, необхідно сидіти лише на теплих та м'яких поверхнях. У разі запорів потрібно використовувати проносні засоби. Також лікарі рекомендують вести активний статевий спосіб життя.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.