Эрозия шейки матки Киев (эрозия шейка Киев)

Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

На сьогодні ерозія шийки матки – це одне із найпоширеніших захворювань у жінок. Воно є різними ушкодженнями слизової оболонки шийки матки. Дефект, який утворюється на певній ділянці, може бути наслідком запальних процесів, інфекційних захворювань та гормональної незрілості епітелію шийки матки. Це псевдоерозія.

Справжня ерозія шийки матки зустрічається досить рідко. Це дефект слизової оболонки внаслідок травматизації шийки матки та порушення цілісності її епітелію.

Тривалий запальний процес у піхві, статеві інфекції, генітальний герпес, а також приєднання вірусу папіломи людини на фоні зниження імунітету змінюють слизову оболонку та призводять до виникнення ерозії шийки матки. Досить часто останнім часом спостерігається приєднання інфекційного фактора на існуючу підліткову ерозію, яка пов'язана з гормональною незрілістю клітин слизової шийки матки. Як підсумок, поява ерозія шийка Київ та дисплазій у молодому віці.

Також ерозія шийки матки може виникнути після оперативного або гінекологічного втручання, абортів або після перенесених пологів, внаслідок чого утворюються розриви. Циліндричний епітелій цервікального каналу переміщається на піхву частину шийки матки і таким чином формує ектопію.

Що входить у процес лікування?

Методика лікування ерозії шийки матки визначається після ретельно проведеної діагностики, що дозволяє виявити справжню причину захворювання. Під час обстеження фахівець використовує один із видів огляду: огляд за допомогою введення спеціального дзеркала у піхву; за необхідності проведення точнішого огляду – кольпоскопія (обстеження шийки матки під мікроскопом); цитологічне дослідження (ПАП-тест) та біопсія. Після виявлення причини захворювання лікування рекомендується проводити комплексно, з урахуванням індивідуальних характеристик. Спочатку ліквідується запальний процес, проводиться антибактеріальна та місцева консервативна терапія. Надалі вирішується питання щодо необхідності видалення змінених ділянок шийки матки (ерозія припікання Київ).

Пацієнткам з ерозія шийки матки Київ необхідно обов'язково проходити регулярні обстеження у гінеколога. У разі несвоєчасного виявлення захворювання або відсутності правильного лікування можуть виникнути ускладнення, оскільки через тривале запалення клітини у зоні ерозії можуть змінювати свою структуру. Це призводить до появи атипових клітин, передраку, у крайніх випадках – раку шийки матки.

Звернувшись до клініки вчасно, ви зможете позбавитися вогнища самого захворювання, причини його викликала і запобігти появі ускладнень у вигляді дисплазії шийки матки (ерозії шийки Київ) за допомогою припікання ерозії.

Нас часто знаходять за цими запитами: ерозія припікання, ерозії шийки Київ, припікання при ерозії.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.