Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Лабораторна діагностика молочниці має на увазі проведення таких процедур:

  • Мікроскопія піхвового мазка є додатковою мірою, оскільки не дозволяє отримати чітку картину.
  • ПЛР-діагностика – допомагає визначити наявність ДНК дріжджового грибка.
  • Бактеріальний посів мікрофлори – це найефективніший метод лабораторної діагностики, що дає інформацію про джерело захворювання. Також дозволяє визначити чутливість грибка до медикаментів, що допомагає лікареві спланувати лікувальну стратегію.

Лікування дисбіозів (молочниця – окремий випадок дисбактеріозу) включає наступні стадії:

  • прийом антибіотиків (за наявності інфекцій);
  • пригнічення патогенної флори за допомогою місцевих процедур та антисептиків;
  • населення нормальної мікрофлори піхви;
  • відновлення імунітету – запобігає появі бактерій.

Курс лікування становить 3 тижні. Комплексу процедур передує поглиблене обстеження пацієнтки та її статевого партнера. Після закінчення курсу лікар проводить контрольний огляд.

Щоб не витрачати час на лікування молочниці, необхідно запобігти її появі шляхом догляду за статевими органами. Рекомендується двічі на день проводити гігієнічні процедури із застосуванням спеціального гелю. При цьому в гардеробі має домінувати бавовняна спідня білизна, яка забезпечує оптимальний повітрообмін. Виключіть синтетичні тканини – вони мають парниковий ефект, створюючи ідеальне середовище для розмноження грибків. Під час менструації прокладку необхідно міняти щонайменше двічі на день.

Також приділіть увагу поживному раціону, з якого бажано прибрати цукор та продукти, що містять велику кількість вуглеводів. Ця їжа сприяє розмноженню дріжджоподібних грибів. При можливості додайте в страви часник, а снідайте йогуртом з активними культурами.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.