Лікування гіпергідрозу

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Ін'єкції ботулотоксину – безпечна та ефективна методика лікування гіпергідрозу.

Гіпергідроз називається надмірно виражена пітливість. Вона може відзначатися в пахвах, на долонях і стопах, і доставляти людині масу неприємних емоцій. Не всім людям вдається впоратися з цією косметичною проблемою, застосовуючи зовнішні засоби (антиперсперанти).

Допомогти клієнтам у таких ситуаціях можна за допомогою внутрішньошкірного введення ботулотоксину – токсичної речовини, яку виділяє мікроорганізм (ботулінічна паличка). У більшості європейських країн ін'єкції ботоксу називають «золотим стандартом» лікування гіпергідрозу.

У клініці застосовуються ефективні сертифіковані препарати – «Dysport» (Франція) та «Botox» (США).

20-30-хвилинна процедура, проведена амбулаторно, - і можна забути про спітнілі пахви і неприємні мокрі сліди на одязі. Ефект триває від 6 до 11 місяців. Отрута (токсин) співслужить у разі хорошу службу. Тривалість ефекту залежить від дози препарату та персональних особливостей організму.

Лікування пахвового гіпергідрозу практично безболісне (препарат вводиться тонкою голкою та на шкіру попередньо наноситься анестетик). Ін'єкції добре переносяться клієнтами. Після лікування ботулотоксином зникає запах тіла.

Переваги методу лікування аксілярного гіпергідрозу:

  • зручний;
  • безпечний;
  • косметичний;
  • ефективний.

Лікування долонного та підошовного гіпергідрозу відрізняється більшою хворобливістю. Воно проводиться із застосуванням внутрішньовенної чи провідникової регіональної анестезії.

При долонному гіпергідрозі після лікування потенційно можливе ускладнення - минуща м'язова слабкість великого пальця.

Блокування секреції потових залоз можна продовжувати повторним запровадженням ботулотоксину.

 
  Досвідчені руки висококласних професіоналів дерматокосметологів клініки повернуть вам красу без пластичної операції. Дози препарату підбирає лікар дерматокосметолог, кандидат мед. наук індивідуально


Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.