Зниження потенції: методи відновлення

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Імпотенція може потурбувати чоловіка у молодому віці, навіть на проміжку між 20 та 30 роками. Еректильна дисфункція найчастіше виникає через погане харчування, малорухливий спосіб життя і стресів. Найпростіший спосіб корекції – це прийом препаратів. Найбільш поширеними ліками на першій стадії терапії є комплекс інгібаторів фосфодіестерази 5 типу. Якщо вони не дають результату, прописуються додаткові медикаменти і призначаються ін'єкції. Також є можливість хірургічних втручань, але вона присутня тільки за наявності серйозних патологій.

Якщо пацієнт не хоче вживати препарати або боїться їх, лікар прописує наступне лікування.

  • Ведення здорового способу життя. Має на увазі постійне відвідування спортзалу, ранкові пробіжки, збалансоване харчування (лікар надає перелік продуктів, що сприяють підвищенню потенції) та відмову від шкідливих звичок.
  • Внесення корективів у роботу, якщо вона виконується у незручному положенні. Необхідно витрачати менше часу на професійну діяльність, оскільки втома є однією з причин еректильної дисфункції.
  • Відпочинок. Щоб переживати якнайменше стресових ситуацій, необхідно частіше відпочивати на свіжому повітрі, а на вихідних влаштовувати пікніки.

ЛОД-терапія

Це апарат, що сприяє припливу крові до статевого члена. У ході лікування пеніс поміщається у спеціальну камеру, де на дітородний орган чиниться тиск. З активним припливом крові утворюється ерекція. Даний метод дозволяє порушити навіть ті нервові закінчення, які донедавна перебували у пасивному стані. Тривалість курсу залежить стану пацієнта. Процедури не викликають больових відчуттів та проводяться з триденним інтервалом.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.