Проблема зачаття дитини (безпліддя)

Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Проблема зачаття дитини — одна з найпоширеніших на сьогоднішній день. Фактори безплідності можуть бути найрізноманітнішими: довкілля, внутрішньосімейна атмосфера, стан здоров'я обох партнерів, жінка повинна бути у репродуктивному віці.

Безпліддя буває: первинне та вторинне, жіноче та чоловіче, абсолютне та відносне. Первинне чи вроджене безпліддя - жінка жодного разу була вагітна і може зачати дитини; вторинна чи набута безплідність — жінка вагітніла хоча б раз, незалежно від того, народжувала вона чи ні; відносна безплідність - у жінки є захворювання, які призвели до безпліддя, але можна вилікуватися; абсолютна безплідність - можливість до зачаття не відновлюється.

Причини жіночої безплідності: гормональні порушення, вроджені патології, непрохідність маткових труб, порушення овуляторного процесу, гіперпластичні процеси в ендометрії, травми внутрішніх статевих органів. д. Проблеми із зачаттям як у жінок, так і у чоловіків можуть мати психологічний характер і по суті бути психосоматичним розладом.

Що входить у процес лікування?

Для початку необхідно пройти ультразвукове обстеження, в результаті якого будуть визначені оптимальні дні для зачаття (2-3 дні в кожному місячному циклі). У деяких випадках слід провести ультразвукову фолікулометрію, яка включає кілька послідовних УЗД яєчників. Рекомендується здати аналіз крові на гормони, а також перевірити стан маткових труб та органів малого тазу – зробити гістеросальпінгографію. Порушення, виявлені в ході цієї процедури найчастіше лікуються за допомогою лапароскопії. Обов'язковим є обстеження обох статевих партнерів на запальні процеси в статевих органах та інфекції, що передаються статевим шляхом. З боку чоловіка необхідний огляд уролога, УЗД сечостатевої системи та спермограма.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.