Фимоз: оперативное лечение, обрезание Киев

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Фімоз - захворювання, що характеризується болючим звуженням крайньої плоті. У легкій формі недуги зміни у тканинах крайньої плоті завдають незручності лише за ерекції. При тяжкій формі захворювання шкіра настільки щільно охоплює головку пеніса, що виникають проблеми при сечовипусканні.

За статистикою, фімоз зустрічається у кількох відсотків європейських чоловіків. Вважається, що цьому сприяє нестачу сполучної тканини в організмі, що зумовлено спадковістю. Фімоз може проявитися ще в ранньому дитинстві або поступово розвинутися в процесі статевого дозрівання юнака.

Лікування захворювання полягає в повному або частковому видаленні крайньої плоті (обрізання). Спроби застосування консервативних методів терапії фімозу (за допомогою гормональних препаратів) особливого ефекту не давали, тому сьогодні повсюдно застосовується хірургічний метод.

Пластика крайньої плоті відрізняється від обрізання тим, що «зайва» шкіра видаляється в повному обсязі - робиться розріз, щоб зняти хворобливе звуження, та був крайня плоть зшивається. Метод дієвий і не потребує тривалого періоду реабілітації. 

  У клініці операції виконує лікар-уролог Боївка Володимир Тарасович, використовуються сучасні анестетики та шовні   матеріали, одужання  проходить без ускладнень, а відновлення  після операції триває від 3 до 5 днів.

 

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.