Лікування уретритів

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Уретрит є запаленням сечівника. Це досить поширена недуга, а страждають на неї і чоловіки, і жінки. Симптоматика захворювання:

  • печіння, різі або інші болючі відчуття в процесі сечовипускання;
  • наявність рясних слизово-гнійних виділень.

У чоловіків недуга проявляється болючіше. У них можна побачити також почервоніння в ділянці отвору сечівника. Для тих, хто виявив ці ознаки, слід звернутися до лікаря, не чекаючи того, що захворювання «саме пройде».

Кваліфікований спеціаліст вищої категорії, а також кандидат медичних наук та доцент кафедри урології НМАПО ім. П. Л. Шупика Віктор Вікторович Когут лікує уретрити різних видів – від специфічних до постінфекційних.

Важливо розуміти, що уретрит відноситься до категорії недуг, уберегтися від яких значно легше, ніж вилікувати. У чоловіків, які тривалий час утримуються від звернення до лікаря та необхідної терапії, виникає таке ускладнення, як простатит.

У лікуванні уретриту використовуються методи антибактеріального впливу. Залежно від форми захворювання можуть застосовуватися різні лікувальні процедури. Найбільш поширеною є класифікація недуги, за якою її поділяють на інфекційні та неінфекційні форми. У свою чергу, інфекційні уретрити поділяються на специфічні та неспецифічні. Коли має місце гострий уретрит, лікування підбирається з урахуванням збудника недуги. Якщо причиною стали бактерії, підбираються антибіотики, якщо грибки – протигрибкові препарати. Антибактеріальна терапія добре поєднується з фізіотерапевтичними способами, імунотерапією. Кожен пацієнт підбирає лікування з урахуванням окремих індивідуальних факторів хвороби.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.