Методи видалення кондилом та бородавок

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Кондиломи - це гострі бородавки, які виникають на слизовій оболонці зовнішніх статевих органів. Вони можуть спостерігатись як у чоловіків, так і у жінок. Утворення відносяться до групи захворювань, одержаних статевим шляхом. З їхньою появою потрібно терміново звернутися до лікаря, оскільки вони не тільки викликають дискомфорт, а й є джерелами серйозних захворювань.

Консервативні методи лікування допускаються лише на ранній стадії розвитку, коли бородавки малопомітні. Тому вони видаляються переважно хірургічним або радіохвильовим методом. Перший шлях відомий усім – це кріодеструкція, яка має на увазі припікання утворень за допомогою рідкого азоту. Процедура не викликає болючих відчуттів. Її проведення може супроводжуватися невеликим дискомфортом, тому пацієнт не потребує анестезії. У клініці використовується найпередовіший кріодеструктор американської фірми CryoPro.

Якщо на слизовій або на шкірі спостерігається велика кількість кондилом, то операція проводиться у кілька етапів, а весь курс лікування триватиме щонайменше один тиждень.

Радіохвильове видалення

Його перевагою є інвазивне лікування - тобто, в ході операції виконується проникнення під шкіру, яка при цьому не розрізається. Апарат не зачіпає інші ділянки шкірного покриву або слизової оболонки, а впливає виключно на уражені ділянки. Операція проводиться під місцевою анестезією.

 Після цієї терапії не залишається рубців і швів, а пацієнт може повертатися до нормальної життєдіяльності, але з невеликими обмеженнями (вони більше поширюються на статеві контакти).

Щоб уникнути повторної появи кондилом, необхідно зміцнити імунітет. Оскільки вірус папіломи усунути неможливо в принципі, ризик рецидиву буде завжди.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.