Воспаление головки полового члена и воспаление крайней плоти (баланит и баланопостит Киев)

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Симптоми

При баланіті та баланопоститі відчувається біль, свербіж, почервоніння та припухлість у ділянці головки статевого члена. Можуть спостерігатися гнійні виділення з-під крайньої плоті.

Баланіт - це запалення головки статевого члена. Якщо запалення захоплює також крайню плоть, то говорять про баланопостит.

Це захворювання найчастіше розвивається у дітей, коли головка статевого члена закрита крайнім тілом, особливо при вузькій крайній плоті - фімозі.

Відсутність лікування може призвести до звуження уретри. Можливий розвиток сухого, облітеруючого баланіту, фімозу, парафімозу і навіть злоякісних пухлин.

Причини

Розрізняють первинний та вторинний баланіт та баланопостит.

Причиною первинного баланіту може бути грибкова або бактеріальна інфекція, що розвивається під шкірою крайньої плоті. При вродженому фімозі в препуціальному (освіченому крайнім тілом) мішку може відбуватися затримка сечі або смегми, що також веде до розвитку запалення.

Вторинний баланіт виникає внаслідок попадання вже існуючої в організмі інфекції з сечівника — гонорейної, трихомонадної, сифілітичної та ін.

Розвитку захворювання сприяють цукровий діабет, алергічні (екзема, кропив'янка) та ін захворювання, а також недостатня гігієна статевих органів.

Діагностика захворювання не потребує особливих досліджень і проводиться під час огляду андролога чи уролога. При необхідності може проводитися бактеріологічне дослідження виявлення збудника.

Баланіт лікується застосуванням антибіотиків, призначених лікарем, використанням ванн з дезінфікуючими засобами.

При фімозі та рецидивному баланіті показано нескладну хірургічну операцію — обрізання.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.

  У клініці операції виконує лікар-уролог  Боївка Володимир Тарасович, використовуються сучасні анестетики та шовні   матеріали, одужання  проходить без ускладнень, а відновлення  після операції триває від 3 до 5 днів.