Сечокам'яна хвороба: сучасне лікування

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Мочекам'яна хвороба відноситься до поширених діагнозів в урології. Діагностика її спрямована на те, щоб виявити каміння, їх розміри, а також особливості локалізації у сечових шляхах. На основі цих даних можна приймати рішення про те, які конкретно лікарські заходи необхідні усунення проблеми. Віктор Вікторович Когут, який є фахівцем вищої категорії та має великий досвід лікарської практики та наукової роботи, допоможе підібрати таке лікування, яке зможе позбавити вас захворювання максимально безболісно.

При сечокам'яній хворобі використовується найширший спектр малоінвазивних технологій, що реалізуються за допомогою лазерного обладнання. Подібні методики відносяться до категорії хірургічних, але вони спрямовані на те, щоб усунути недугу безпечніше та ефективно, ніж традиційні операції. До цих методів можна віднести дистанційну ударно-хвильову літотрипсію, черезшкірну нефролітотрипсію, ретроградну уретеролітотрипсію. Таке лікування в сучасній медицині затребуване, оскільки і лікарі, і пацієнти вже зуміли оцінити його явні переваги.

Хворі, у яких діагностика виявила сечокам'яну хворобу, можуть одержати не лише безпосереднє, а й подальше профілактичне лікування. Воно спрямоване на запобігання потенційним рецидивам захворювання. Крім цього, в нашій клініці проводиться спектральний аналіз віддаленого каміння. Він дає можливість визначити їхню морфологічну будову і склад, отримавши додаткові дані про повну картину хвороби. У подальшій профілактиці це дуже суттєво, оскільки дозволяє підібрати необхідні заходи, щоб не допустити повторного каменеутворення.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.