Конізація шийки матки

Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Конізація шийки матки – оперативне втручання, метою якого є видалення конусоподібної ділянки шийки матки. Цей біологічний матеріал обов'язково прямує до лабораторії для подальшого патогістологічного дослідження. При вивченні віддалених ділянок шийки матки робиться висновок про присутність або відсутність інвазивного раку і виявляються інші гінекологічні захворювання.

Конізація шийки матки проводиться при:

  • порушення слизової цервікального каналу (поліпи, ерозія, кіста, онкологія);
  • дисплазії шийки матки середнього та високого ступеня;
  • сильні післяпологові розриви;
  • ектропіоні шийки матки;
  • позитивному ПАТ-тесті (даний метод дослідження проводиться шляхом взяття цитологічного мазка для виявлення перероджень ракового або передракового характеру у тканинах шийки матки).

Сьогодні практикуються два види конізації шийки матки: лазерна та радіохвильова.

Радіохвильова конізація – найбезпечніший та найефективніший метод. Проводиться шляхом на конкретну ділянку шийки матки високочастотним струмом. Лазерна операція має більше протипоказань і не рекомендується жінкам, які планують у майбутньому народжувати дитину.

Може бути призначена радіохвильова конізація з подальшою обробкою шийки матки аргоновим лазером (аргон у вартість процедури не входить – бонус, тобто застосовується комплексна процедура). Перед операцією пацієнтка обов'язково здає низку аналізів, і лікар проводить відеокольпоскопію (безкоштовно).

Після такого хірургічного втручання жінка дуже швидко відновлюється. Перший час можливі болі, що тягнуть, і відчуття дискомфорту внизу живота, а також незначні виділення коричневого кольору. Жінки, які перенесли конізацію шийки матки, повинні обов'язково спостерігатися у лікаря у наступні роки.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.