Аденома простати: методи лікування

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Аденома простати - захворювання, при якому в передміхуровій залозі з'являються доброякісні новоутворення. При цьому відбувається розростання простати з подальшим стисканням сечівника.

На ранніх стадіях захворювання сечовипускання трохи утруднене (не відразу починається, подовжується за часом). Часто потребує додаткових м'язових зусиль. На пізньому етапі розвитку недуги сечовипускання утруднене та болісно. Хворого мучать часті позиви, а також відчуття не повністю випорожненого сечового міхура.

На початковій стадії розвиток аденоми простати можна зупинити консервативним лікуванням під наглядом лікаря. Також застосовуються спеціальні процедури (так звані неінвазивні методи):

  • прогрів (з використанням лазера, мікрохвильового та радіочастотного випромінювання) запалених ділянок простати. Найчастіше застосовується трансуретральна (через уретру) мікрохвильова термотерапія;
  • просвіт сечівника збільшують стентуванням або балонною дилатацією;
  • руйнування новоутворень у передміхуровій залозі за допомогою холоду чи тепла. Найчастіше застосовується трансуретральна вапоризація простати (променем лазера пошарово випаровують пухлину).

Коли через хворобу виникає проблема з випорожненням сечового міхура, потрібна хірургічна операція. Тому при виявленні перших симптомів необхідно звернутися до фахівця.

Лікар-уролог вищої категорії Когут Віктор Вікторович застосовує у таких випадках трансуретральну резекцію, що дозволяє без проведення розрізів видалити пухлину у простаті. Проведення подібної процедури досвідченим фахівцем та підбір подальшого індивідуального лікування – запорука вашого одужання. Також Віктор Вікторович займається науковою роботою (кандидат медичних наук) та навчанням молоді (доцент кафедри урології НМАПО ім. П. Л. Шупика).

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.