Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Мезоніті є однією з найновіших технологій омолодження та 3D-моделювання лицьових контурів. Використовувані робочі нитки, що фіксують, розроблені на базі полідіоксанону - шовного матеріалу, здатного самостійно розсмоктуватися. Структура його включає полімолочну кислоту, яка забезпечує належний рівень зволоження шкіри у робочій зоні. Після процедури така нитка розпадається на елементи, безпечні для людського організму – вуглекислий газ та воду.

Традиційна підтяжка обличчя за допомогою даної технології ґрунтується на застосуванні ниток із поліпропілену або золота. Вони фіксують лицьові тканини у необхідному положенні, забезпечуючи ліфтинг-ефект. Однак нова методика 3D-мезоніті також включає процедуру наявність ефекту мезотерапії.

Як це працює?

Роль ключового інструменту грають найтонші голки, створені зі сталі високої якості. До такої голки прикріплюється практично невидима нитка з полімолочним просоченням. Далі вона вводиться під шкіру. Згодом нитка розсмоктується під впливом ферментів. Так виходить чіткий візуальний каркас. Процедура не просто передбачає зміцнення провислих шкірних ділянок, а й покращує їх загальний стан, як у результаті стандартної мезотерапії.


  Зазначимо, що в нашому центрі досконало володіють цією методикою, тому фахівці швидко і безболісно здійснять процедуру і допоможуть вам виглядати молодшою і свіжішою.
Окрім безпосередньої операції, ми підготуємо для кожного клієнта комплексну програму, яка посилить ефект лікування. Ваша шкіра стане гладкою, свіжою, зволоженою та пружною. Варто наголосити, що такого результату ми досягаємо завдяки використанню тільки натуральних препаратів та засобів, розроблених відповідно до нових біотехнології.
Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.