Дисплазія шийки матки

Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Дисплазія шийки матки дуже схожа за своїми характеристиками з таким захворюванням, як ерозія шийки матки, але має одну істотну відмінність. Дисплазія – це фоновий стан шийки матки, який може трансформуватися у передраковий та закінчитися раком шийки матки. Причиною дисплазії є поява атипових клітин, на відміну ерозії шийки матки.

Дисплазія шийки матки може виникнути як наслідок хронічного запального процесу, венеричних захворювань, герпесу або ВПЛ, за наявності будь-яких збоїв гормональної системи жінки або при вродженій онкогенній активності. Також часті випадки, коли дисплазія розвивається у жінок, які ведуть активне статеве життя, не використовуючи засоби індивідуального захисту. Чинниками ризику є і хворий спосіб життя, куріння, оскільки це призводить до зниження імунітету.

Що входить у процес лікування?

Першим етапом лікування дисплазії шийки матки є правильно та оперативно поставлений діагноз. Для цього проводиться діагностика, що включає цитологічне дослідження (ПАП-тест), розширена кольпоскопія, за потреби – бімануальне дослідження органів малого тазу. При постановці діагнозу дисплазії шийки матки перед призначенням курсу лікування проводиться бактеріоскопічне або бактеріологічне дослідження піхвової флори. При легкій дисплазії достатньо провести консервативне лікування. Помірна та важка дисплазія шийки матки потребують комплексного підходу, який поєднує в собі консервативне лікування та в подальшому (за необхідності) застосування сучасних методів лікування шийки матки: аргоноплазмова коагуляція, лазерна вапоризація та радіохвильове лікування. Методика та курс лікування підбирається індивідуально для кожної пацієнтки.

Важливо пам'ятати, що своєчасне виявлення дисплазії шийки матки та правильне лікування – це реальна профілактика раку шийки матки. Гінекологічне обстеження необхідно проходити кожній жінці, частоту якого визначає лікар залежно від віку, перенесених захворювань, схильності до різних гінекологічних недуг.

У нашій клініці розроблені спеціальні методики, які дозволять вилікувати дисплазію шийки матки в кілька сеансів та запобігти появі можливих ускладнень.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.