Професійний лікувальний догляд за проблемною шкірою

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо
Причини виникнення висипу вугрів різні, одна з яких пов'язана з підвищеною функцією сальних залоз. Розвитку вугрового висипу також сприяє розлад шлунково-кишкового тракту, порушення режиму харчування та обміну речовин, функціональний стан нервової системи, спадкові впливи, нестача вітамінів групи В та деяких мікроелементів, гормональної дисфункції, зокрема статевих залоз та надниркових залоз. Найчастіше вугровий висип спостерігається в юнацькому віці і збігається зі статевим дозріванням, протікає тривало, схильно до рецидивів. Іноді вугри виникають вже у дітей 10-12 років на лобі та носі. Ускладнює перебіг вугрового висипу стафілокок, який інфікує нові ділянки шкіри, залишаючи глибокі рубці та пігментацію.

Розрізняють кілька клінічних форм вугрів:
  • Вугри-комедони (чорні точки)- частіше спостерігаються при жирній проблемній шкірі. Утворюються внаслідок застою секрету у вивідних протоках сальних залоз, вони мають колір бурий, іноді чорний зовнішній кінець, який покривається пилом. Локалізуються в ділянці носа, щік, чола, підборіддя, грудей та спини. Утворення вугрів пов'язане з порушенням діяльності деяких залоз внутрішньої секреції, наприклад яєчників, щитовидної залози, частою причиною є хронічні запори та їжа, багата на жирами та вуглецями.
  • Білі вугри-просянки (міліуми) - це дрібні точкові вузлики білого кольору, що іноді досягають розміру шпилькової головки або просяного зерна, можуть бути одиничними або згрупованими. Найчастіше білі вугри розташовуються на обличчі в області вилицьових кісток, іноді на повіках, утворюються через затримку сала глибоко в часточці сальної залози, при цьому сальна залоза розтягується.
Рекомендовано: при жирній проблемній шкірі з вугровим висипом обов'язково консультація косметолога-дерматолога, який збираючи анамнез та оцінюючи стан шкіри, вирішує питання про необхідний обсяг професійного догляду за шкірою.
Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.