Масаж облличчя та зони декольте «Тоффа»

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Унікальний омолоджуючий масаж обличчя та декольте «Тоффа», розроблений провідним практикуючим голландським пластичним хірургом Генріхом Генріхом; Джозефом  Тоффом.

За час лікарської   практики Генріх часто стикався з пацієнтами, у віці 30-40 років, які бажали покращити і омолодити обличчя за допомогою радикальних методів (пластичної хірургії). Як практик, він розумів, що в такому віці найчастіше «втома» обличчя і перші зморшки – це не глибокі зміни дерми, а ці зміни пов'язані з деформацією м'язів і зниження їх тонусу, що призводило до деяких помітних змін. на шкірі обличчя. Для таких клієнтів і була розроблена клінічна техніка масажу, що дозволяє отримати видимий результат омолодження шкіри обличчя та декольте на тривалий період.

Основний напрямок техніки - приведення тонусу м'язів до їх природного стану за рахунок поліпшення кровообігу, нормалізація харчування м'язів, а також підвищення еластичності.

Свідчення:

  • зниження тонусу шкіри обличчя, шиї та декольте;
  • мімічні зморшки;
  • втомлений зовнішній вигляд обличчя ("сірість" на обличчі);
  • загальна втома всього організму.

Техніка та ефект

Унікальність методики полягає в тому, що вплив масажу відбувається в 4-х напрямках:

  • міо-структурний (вплив на м'язовий каркас);
  • біо-васкулярному (вплив на кровоносну систему, покращення харчування м'язів обличчя, шийного та грудного відділів);
  • нейро-седативному (робота на кровоносну систему, покращення харчування м'язів обличчя, шийного та грудного відділів);
  • краніосокральний (вплив на рухливість кісток черепа).

Робота проводиться в спокійному повільному темпі, впливаючи на область декольте, шийно-комірцеву зону, передпліччя, плечі, хребта.

Кожен елемент часто повторюється для кожного м'яза обличчя, що тренує їх і дозволяє отримати ефект на довгі місяці. За рахунок повторень елементів масажу м'яз вирівнюється, "згадує свій первісний природний стан". Ви побачите відразу, це зменшення мімічних зморшок, довготривалий ліфтинг, вирівнювання шкіри обличчя, поліпшення контуру обличчя.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.