Корекція мімічного гіпертонусу

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо
У сучасній косметології для корекції мімічного гіпертонусу  - корекція зморшок Київ застосовуються ін'єкції ботулотоксину. Зморшки значно погіршують зовнішній вигляд жінок, які люблять красу.

Існують 3 фактори, що викликають формування зморшок:
  • Старіння, властиве віку;
  • Міміка, що відображає емоції (нахмурення і т.д.);
  • Активність мімічних м'язів.

У 1992 році ботулотоксин був застосований для корекції зморшок. Він викликає параліч відповідних м'язів і таким чином видаляє зморшки. Механізм постін'єкційного паралічу такий: нейротоксин блокує виділення ацетилхоліну в нейром'язовому синапсі. Це виявився дуже ефективним, безпечним та зручним методом.

Дана методика є простим та безпечним засобом для нехірургічного видалення зморшок, особливо зморшок чола, навколо очей. Цей метод є методом вибору у пацієнтів віком від 25-45 років. Для того щоб блокувати надлишковий тонус, що призводять до утворення зморшок, що виникають при роботі мімічної мускулатури. Ефект починається через 24-72 години після ін'єкції, а повний мімічний параліч розвивається протягом 2-10 днів, після чого зморшки зникають і пацієнт починає виглядати молодше приблизно на 10 років у зв'язку з появою гладкості, навіть деякої "глянцевості" шкіри.

Инъекции ботулотоксина Киев эффективны и безопасны, метод является нехирургическим, по этому госпитализация, анестезия и оперативное вмешательство не требуется, пациенты не нарушают своего рабочего ритма. Применение данной методики является революцией в косметологической терапии в отношении удаления морщин. Противопоказанием является беременность, кормление грудью, наличие нейромышечных нарушений, гиперчувствительность к данным препаратам.
Данная косметологическая процедура проводится обязательно врачом дерматологом-косметологом, имеющим соответствующую подготовку в условиях клиники.
Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.