Альтернатива ін'єкціям токсину ботулізму

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.
Задати питання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо послуг, які ми надаємо

Нові можливості корекції мімічних зморшок – альтернатива ін'єкціям токсину ботулізму.

Наморщений лоб, строга складочка на переніссі, «промінчики» в куточках очей – стереотипний образ доброї вчительки йде в минуле. У моді ідеальна гладкість чола Мадонни Рафаеля та безтурботний погляд, властивий юності. Ін'єкції ботулотоксину стали повсякденністю для багатьох, незважаючи на періодичні попередження про потенційні небезпеки, пов'язані з ін'єкційними методиками.

Так, на сьогоднішній день корекція мімічних зморшок ін'єкціями ботулотоксину, за умови дотримання правил введення та мінімального інтервалу в 5-6 місяців між процедурами, довела не тільки свою ефективність, а й безпеку. Але чи єдиний це шлях?

Переривання нейром'язової передачі на пресинаптичному рівні, яка відбувається при введенні токсину ботулізму в м'яз, призводить до тимчасового парезу м'яза, залежно від дозування препарату парез може бути більш менш вираженим, може поширюватися на один м'яз або цілу м'язову групу. З погляду анатомії  мімічної мускулатури, у багатьох випадках цілком достатньо заблокувати м'язове скорочення лише у волокнах м'язів, вплетених у шкіру. Саме завдяки тому, що мімічні м'язи мають цю анатомічну особливість. - шкірну точку кріплення, експресія особи з віком залишає відбиток у вигляді зморшок та складок у місцях звичного напруження.  Вираз «до сорока років кожен має ту особу, на яку заслуговує», досить правдиво. Міміка усмішки та міміка агресії залишають різні сліди, які з часом виявляються дедалі яскравішими. Для того, щоб «стерти» такі спогади, можна використовувати не тільки ін'єкційні методики, а й останні розробки в галузі біологічно активних синтетичних пептидів.

Синтетичні пептиди останніми роками привертають дедалі більше уваги дослідників. Білкові молекули з певною амінокислотною послідовністю є «ключиком» до багатьох замків людського організму. Послідовність із шести амінокислот, яку називають гексапептидом, блокує передачу нейром'язового імпульсу в мімічному м'язі практично з тією ж ефективністю, що і молекула ботулотоксину. Різниця полягає в тому, що блок виникає не на пресинаптичному, а на постсинаптичному рівні, у чому є певні плюси. Такі препарати можна використовувати і для тих пацієнтів, які мають протипоказання до використання ботулотоксину через стан здоров'я, особливості індивідуальної чутливості до ботулотоксину, необхідність прийому деяких лікарських препаратів або вагітності. Переривання передачі імпульсу, яке проявляється припиненням скорочення м'язових волокон при використанні гексапептиду зовнішньої дії відбувається безпосередньо в волокнах мімічного м'яза, вплетених. у шкіру. Тіло м'яза продовжує залишатися в робочому стані, в ньому повністю зберігається і кровообіг, і рефлекторна активність, але «зморщування» шкіри не відбувається за рахунок розслабленого стану кінцевої ділянки м'яза, що кріпиться в місці утворення зморшки.

Розслаблення м'яза, який тривалий час був напружений, призводить і до рефлекторної зміни тонусу інших мімічних м'язів. Синергічна мускулатура розслаблюється, антагоністи посилюють тонус. Відновлення мімічного балансу особи залежить як від якості використаних препаратів, а й від майстерності фахівця, працюючого з процедурою.

Звичайно, для того, щоб отримати повний ефект від препарату, до складу якого входить гексапептид, необхідно дотриматись ряду умов:

  1. Адекватна підготовка шкіри
  2. Достатня концентрація гексапептиду в активному препараті
  3. Точність аплікації гексапептиду
  4. Створення синергічної оклюзії для забезпечення проникнення препарату
  5. Підтримка робочої концентрації у шкірі для досягнення стійкості ефекту

Процедура Meder Fix Anti-Rides була розроблена лабораторією Meder Beauty Science (Швейцарія). на основі перерахованих вище принципів. Після трьох років випробувань програма підтвердила свою ефективність і стабільність результату корекції мімічних зморшок обличчя. Ефект процедури цілком можна порівняти з ін'єкційним введенням препаратів токсину ботулізму, за відсутності властивих цьому методу побічних ефектів та ускладнень.

Процедура проводиться раз на тиждень курсом п'ятьох сеансів. Для підтримки концентрації активних інгредієнтів і досягнення стабільного тривалого ефекту рекомендується щодня використовувати засіб з гексапептидом для домашнього застосування. Тривалість одержаного результату зберігається від 8 до 12 місяців залежно від індивідуальних особливостей людського організму.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на всі запитання.