О компании

Наша клініка – це сучасний медичний центр у Києві! Наше основне завдання – кваліфікована медична допомога, доступна для людей, яким насамперед важливий професіоналізм та увага лікарів.

Про Медичний Центр 

"Тельбін-Мед" сьогодні – це Клініка, яка символізує професіоналізм, успіх та стабільність. Здобувши значний досвід, ми маємо реальну можливість запропонувати Вам комплекс медичних послуг. Тут Ви можете пройти повне обстеження та отримати консультації лікарів різних спеціальностей.

Клініка "Тельбін-Мед" працює на українському ринку медичних послуг із 2005 року. Це дружний колектив висококваліфікованих фахівців, який ставить перед собою амбітне завдання – бути тією клінікою, в якій Ви можете завжди знайти теплий прийом, уважний та професійний підхід до проблем свого здоров'я.

В основі ідеї створення Клініки "Тельбін-Мед" лежить прагнення надати Вам професійну медичну допомогу та індивідуальний підхід із дотриманням головного принципу медицини: «Не нашкодь!». Саме це дозволило нашій клініці отримати масу позитивних відгуків та подяк від пацієнтів. Затишні, добре оснащені кабінети, тільки одноразові інструменти та витратні матеріали значною мірою підкреслюють наше дбайливе ставлення до пацієнтів. Персонал клініки ввічливий, лікарі вміють вислухати пацієнта, постійно вдосконалюють свій професійний рівень, намагаючись опанувати найсучасніші методики діагностики та лікування. Ми працюємо для Вас!

Клініка "Тельбін-Мед" розташована неподалік станції метро "Лівобережна".

Ви завжди зможете звернутися до нас за медичною допомогою будь-якого дня з 8.00 до 20.00 крім неділі.